בית » כללי » בן אל-מוות, נעורי נצח – כל ההסברים כאן!

בן אל-מוות, נעורי נצח – כל ההסברים כאן!

היי כאן משה, היום אני מתחיל פינה שבועית שתיהיה כל יום חמישי\שישי שבה אפרסם לכם מידע על משהו מסויים מדרגון בול.

היום טכנית פרסמתי ביום שני, אבל הפינה הקבוע תיהיה ביום חמישי או שישי 🙂

טוב ידידי בטח לפעמים כשאתם רואים סרט מוזכר שם המושג: "אלמוות".
אך בעצם מה זה בכלל אלמוות מה משמעותו??????
זה מאוד פשוט כאשר אומרים על מישהו שהוא בן אלמוות מתכוונים לכך שהוא לא יכול למות שהוא חי לנצח הוא בלתי ניתן להריגה, יש לו המשכיות קיום.
אך יש תמיד יש הבדלים בדברים מסוימים כלומר הקו הדק שבין חיי נצח לבין אלה שהם בני אל-מוות בטח את אומרים זה אותו דבר רק שהמעדכן שם מקו (-) אך יצורים כמו הקאיושינים, הקאיואים והגודים הם לרוב מנצחים וחיים למשך זמן רב מאוד הם גם לא מתים מזקנה ויש להם כוחות מיוחדים במינם אך עדיין הם יכולים להרג.

 למשל קחו את קאיו הצפוני שאימן את גוקו, אך מישהו שהוא בן אלמוות לא יכול למות!!! כמו כן תיראו הרבה רעים בסדרה שרצו לבקש מכדורי הדרגון בול שיהפכו אותם להיות בני אלמוות.
בוא ניקח דמות מרשעת-טובה כזו ומסתורית שמלווה אותנו כל העונות הלא כן היא מקיטה שהוא אחד הראשונים בעונת דרגון בול שרצה לבקש להיות בן אלמוות
(או במילים אחרות לבקש נעורי נצח).
וג'יטה נחת על לנאמק ושם הוא רצה לאסוף את כדורי הדרגון בול ולממש את בקשתו.
באותו זמן בין היצורים החזקים בדרגון בול לפריזה היו אותם תוכניות אך גם לקירח קרירין ולילד החזק גוהאן הבן של סון גוקו היו אותם תוכניות.
אך רצונותיהם של פריזה ווג'יטה לא היו מוצאי חן בעיני גוהאן וקרירין ולכן הם הרסו לוג'יטה ופריזה הכול הם בזבזו שני משאלות (משאלה ראשונה -1.כדי להחיות את פיקורו) (משאלה שניה – וכדי להביאו לנאמק) וגם ידוע שאם פיקורו חיי אז כך גם גוד וזה מחייה את כדורי הדרגון בול הארציים. (פריזה רצה לבקש מפורונגה דרקון הדרגון בול של נאמק נעורי נצח וחיי אלמוות).


אחרי כול המעשייה רשעים בסרטים אחרים רצו לבקש גם חיי אלמוות ונמשכו לכוח האדיר של נעורי הנצח אך הרשע מכולם והאחד שגרם הכי הרבה בעיות היה
"גארליק ג'וניור" בטח צצה השאלה למה ואיך??? אז התשובה היא שהרע הצליח במעשיו ותוך כדי כך הוא יצר מן שום מקום
גארליק ג'וניור היה הרשע היחידי שהצליח והפך לצורה האולטימטיבית ביותר בן אלמוות! (אתם בטח ככה עם קפה "הלטה" שלכם ושואלים את עצמכם מה הבן אדם רוצה מהחיים שלי???)

אוקי אני אסביר בעונת דרגון בול זי – גארליק ג'וניור הצליח לגנוב את כדורי הדרגון בול ובכך התעלה מהתמותה והפך לבן אלמוות ובקרב איתו.

היה קשה כי לא יכלו להרוג אותו אך בעזרת גוהאן הוא נשאב לחור השחור, השום כלום הזה שהוא עצמו יצר.

עוד דמות שהצליחה לקבל חיי נצח, היא לא אחר מאשר זאמאסו הקאיושין מיקום 10, זאמאסו ביקש מהסופר שנלונג להיות בן אלמוות, ולכן לא היה שום סיכוי שבעולם שטראנקס גוקו ווג'יטה יצליחו לנצח אותו.

אבל אז עלה להם רעיון – להשתמש במתקפת המאפובה(אפרט עליה בעתיד) המתקפה שלוכדת אותך בתוך כד לא משנה כמה חזק אתה, זאמאסו הצליח להתנגד למתקפה שגוקו עשה לו.

אבל הוא עשה טעות נוראית, זאמאסו התמזג עם בלאק וכך בעצם המיזוג שלהם הפך לחצי בן אל מוות, וככה טראנקס הצליח להרוג אותו, לא באופן סופי כי זנו בסוף הרג אותו, אבל הכוונה לצורה המוחשית שלו. 

 

איזה מידע תרצו לראות באתר בפעם הבא? תרשמו לי בתגובות ואני אקח את מה שהכי טוב לשבוע הבא 🙂

שמחים לעדכן עבורכם! ~ דרגון בול יוניברס!

כמה פרטים על Moshe

תגובות על הפוסט

5 תגובות ב "בן אל-מוות, נעורי נצח – כל ההסברים כאן!"

avatar
מיין לפי::   החדשים ביותר | הישנים ביותר | כמות הצבעות
אנונימי
סאייני/ת

האמת שבמנגה המקורית זאמאסו הממוזג כן היה בן אלמוות רק באנימה הוא הפך לחצי בן אלמוות.

וגיטה
סאייני/ת

אז איך הביסו אותו במנגה?

אנונימי
סאייני/ת

עדיין לא ראו את הסוף אבל כנראה שזנו ימחק אותו.

i_k
סאייני/ת

אני לא מאמין שקראתי הכל D ',

goku son
סאייני/ת

אהבתי

wpDiscuz